×

Web / Grafik Tasarım

web desing

İnternet siteniz, firmanızın web dünyasındaki kartviziti ve prestijidir. Firmanız için özgün ve güncel çözümlerimiz ve profesyonel hizmetimiz ile prestijiniz fark yaratsın. Önce çıkan tasarımla hemen fark edilin.

  • Web Tasarım Aşamaları
  • Projelendirme
  • Tasarım
  • Kodlama
  • Yayın

SEO Uyumlu Tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu ( Search Engine Optimization) web sitelerinin, arama motorlarının (Google, Yandex, Bing) kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda ilk sıralara yükselmesi kısaca SEO olarak ifade edilmektedir.

Dünya genelinde internet kullanıcıları arasında en çok bilinen ve kullanılan arama motoru Google’a göre Arama motoru optimizasyonu (SEO) “sitenizi arama motorları için daha iyi hale getirme süreci”dir

seo
seo

Mobil Uyumluluk (Responsive)

Responsive web tasarım mobil cihazlarla uyumlu web tasarım anlamına gelir. Son yıllarda adını sıkça konuşulan bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve dünyada ve ülkemizde popüler oldu.

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi içeriklerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana düzgün şekilfe konumlanması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak üç kademeli şekilde tasarlanır.

Özel Tasarım

İstekleriniz doğrultusunda, size özel tasarımlarla web sitenizi tasarlıyoruz. Sade göz yormayan tasarım sayesinde aradğınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz.

Web sitesi özgün ve size özgü olmalıdır. Web sitenizde özgünlüğü hem tasarım, hem de içerik özgünlüğü olarak sunmalısınız. Bugün internetin önde gelen sitelerinin tamamını incelediğinizde özgünlükten asla ödün vermediklerinin görürsünüz. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak içinde özgün metinler yayınlamalısınız. .

seo
seo

Güvenli

Güvenlik, doğruluk ve dürüstlük değerlerine sahibiz. Bu değer çerçeveler ile beraber iş politikamızı genişletiyoruz.

Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.