×

Hakkımızda

Biz Mini Bilişim Olarak Yayınlıyoruz

Mini bilişim olarak web sitelerini ve web uygulamalarını sizler için tasarlıyoruz. Hedeflerinize yönelik, her biri özel ve tamamen mobil uyumlu tasarımlarımızla sizin daha fazla tanınmanızı sağlıyoruz.

Mini Bilişim firması olarak bizimle çalışmaya karar verdiğinizde Bilişim adı altında tüm desteği tek bir firmadan alabilir, Tüm sistemlerin koordine bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz, O zaman sizden bir randevu alalım ve nasıl çalışacağımıza karar verelim,

Mini Bilişim dijital arenada kurumsal internet hizmetleri vererek, sektörün önde gelen web uygulama firmaları arasında yerini almıştır. Mini Bilişim, web sitesi tasarımı, web tabanlı özel yazılımlar, responsive web tasarımı, içerik yönetim sistemleri, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini, etkin ve yalın bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Mini Bilişim yeni nesil internet çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında etkin çözümler üretirken her zaman en yeni ve en yüksek teknolojilerin uygulayıcısı olmuştur.


Son Projelerimiz


Mini Bilişim olarak verdiğimiz hizmetler

Alan adlarınızı yönetimi

Alan adı kayıt ve yenilemeleri, Dns kayıt yönetimi

Web sitelerinizi yönetimi

Web tasarım departmanımız web sitenizi Natro Hosting firmasında bulunan kendimize ait sunucularımızda tasarlar, günceller ve yönetir.

E postalarınızı yönetimi

Web server departmanımız mail hizmetinizi Natro Hosting firmasında bulunan kendimize ait sunucularımızda oluşturur ve yönetir diğer mail çözümleri Exchange local server ve Exchange online konusunda donanım departmanımız destek vermektedir.

Özel yazılım

Yazılım Departmanımız Web tabanlı Php ve Windows .Net tabanlı yazılımları ile Netsis entegre birçok yazılım geliştirmiş ve geliştirmeye devam ederek ihtiyacınıza yönelik çözümleri size en iyi şekliyle sunar,

Netsis nedir?

NETSİS kısaca orta ve büyük ölçekli işletmelerde finans, muhasebe, stok, satış ve tedarik zinciri gibi uygulamaların tek bir merkezden kolayca yönetilmesine imkan veren bir yazılımdır.

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizle uzun dönemli iş ilişkileri geliştirmeyi ve memnuniyetlerini sürekli kılmayı hedefleriz.

Güvenilir

Açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir ve verdiğimiz sözler doğrultusunda zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi hedefleriz.

Saygı

Çevreye ve topluma karşı sorumluyuz ve bu sorumluluğun bilinçindeyiz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimiz açık ve saygılıdır.

Verimli

Hızlı, verimli ve maliyet odaklı çalışırız. Bütünü görerek çok boyutlu çözümler üretiriz.

Başarı Odaklı

Takım ruhunu ve takım olarak başararak hedef birliği sağlar, karar verme süreçlerimizin kalitesini ve hızını arttırırız. Tecrübeleri paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Öncü

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiririz. Değişen beklentiler doğrultusunda yenilenir ve kendimizi yeniden konumlandırırız.

Departmanlarımız

Yazılım

Mini Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Donanım

Mini Bilişim, marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik hizmetlerini, uzman kadrolarıyla bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayarak sunmaktadır.

Netsis

İşletmenizin yapısına uygun Netsis ürününün ve modüllerinin seçilmesi, Seçilen Netsis ürününün uyarlanması, Çalışanlarınıza temel Netsis eğitiminin verilmesi, Netsis’le ilgili sıkıntılarınıza anında çözüm üretilmesi

Mini Bilişim Hizmetleri Bilgisayar
Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Mini Bilişim, müşterilerine kurumsal internet hizmeti vererek sektörün önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Mini Bilişim Web Hizmetleri Departmanı; web sitesi tasarımı, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini dinamik bir yapı halinde sunmaktadır. Mini Bilişim yeni nesil web tasarımı ve grafik çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi teknolojileri barındırmaktadır.

Devamı